d21d1hnnh

Merhabalar ben Murathan Uyar sezonun başında garajıma hırsız girmesi sonucu bütün eşyalarım yedek parçalarım çalındı maddi imkanlar yetersizliğinden dolayı yenisini de alamadım.
Sezonun 3. yarışına kadar yarış grenajı bile bulamadım.
Bu yüzden tamamen stok orjinal bir motor ile katılım sağladım
Çok fazla sponsorluk sözü aldım fakat hiç bir dönüş alamadım.
Sezon boyunca bana yardım eden
Toprakmotors(Emrah Gün)Abim e, (Temel Dental)İbrahim Halil Temel Abim e, HondaAtaberk(Ali Ataberk) Abime & ÖncüTwins e Çok teşekkür ederim onlar olmasa bu sezon hiç bir şekilde katılım sağlayamazdım.
Yarışta Hiç bir zaman disiplin & kural göremedim yarışçılar birbirlerine gereksiz hareketler ve atak yaparak hayatını tehlikeye atıyorlar bu durumu bende yaşadım 4 defa başkalarının saçma hareketleri yüzünden yarış dışı kalacaktım malesef bu durumu hakemler sadece izlediler bu basit bir konu değil.

Sezon boyunca en çok zorlandığım konular tabiki de Türk sporcuların önde gelen sorunu sponsorluk konusu Türkiyede bu konu neredeyse tartışılmaya kapalı hale geldi hiç bir şekilde destekçi bulamıyoruz.
Diğer zorlandığım konu dediğim gibi tamamen stok bir motor ile sezonu bitirdim insanlar bana bu bir bahane dedi ama ben kusursuzum diyenlerde bile Türkiye şampiyonasına fazla gelecek ayarlarda motorlar vardı buda komik bir durum.
Tanığım arkadaşlarımdan çıkma 2. el aldığım lastiklerle yarıştım burada anlatmak istediğim sezonu sürekli bir sorun yaşayarak 4. bitirdim süre zamanlarımız her zaman ön gurup ile aynı idi kısa konuşmak gerekirse eğerki ben bu hırsızlık olayını yaşamamış olsa idim ve motorumun üzerinde olsa idi bir çok kişi de bunu iyi biliyor ki sonuçlar çok farklı olacaktı.
Tabiki pes etmek yok herzaman önümüze bakmak gerekiyor.
Yeni Bir Sezon Yeni Planlar Bizi Bekliyor..

@posta: [email protected]
TEL: +90 534 064 6066
İnstagram: /@muratuyar007
Facebook: /@muratuyar007

6wys
cfbcvb
dfbdfc
wrl-logo 3
aaadf2

No responses yet

  Bir Cevap Yazın

  Registrations
  No Registration form is selected.
  (Click on the star on form card to select)
  Please login to view this page.
  Please login to view this page.
  Please login to view this page.
  %d blogcu bunu beğendi: